A családunk ma többfelé kalandozott.
Apa, Anya, Elsőszülött Gyermek a Tropikáriumban járt, mert a Nagykorú szereti a cápákat.
Másodszülött elment Bodajkra sakkozni
, ahol 23 másik versenyzőt maga mögé utasítva az 1. helyen végzett.
Harmadszülött itthon felügyelte az állatokat![]()
![]()
, hogy ne kapjanak hőgutát,
közben Apának ajándék készült. Ma cukiság volt nálunk.
Hiába, így megy ez!

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése