Azért a régi játék is marad.
A háttér marad, csak a kérdés változik...
Ez amolyan "Felelj, ha mersz!" játék. Itt is válaszolhatsz természetesen, de ha nem szeretnél, akkor nyugodtan válaszold meg magadnak, csendben, vagy csak gondolkodj rajta!
Szimpla kis életet élek. Értékeset, de egyszerűt.
A családunk ma többfelé kalandozott.
Apa, Anya, Elsőszülött Gyermek a Tropikáriumban járt, mert a Nagykorú szereti a cápákat.
Másodszülött elment Bodajkra sakkozni
, ahol 23 másik versenyzőt maga mögé utasítva az 1. helyen végzett.
Harmadszülött itthon felügyelte az állatokat![]()
![]()
, hogy ne kapjanak hőgutát,
közben Apának ajándék készült. Ma cukiság volt nálunk.
Hiába, így megy ez!